Vítáme vás na stránkách našeho salónu kosmetických a pedikérských služeb v Turnově u nádraží. Jsme připraveni Vám poskytnout své služby v plné kvalitě, v příjemném prostředí a za rozumnou cenu. Víme, že jen spokojený zákazník se k nám vrátí, proto je i v našem zájmu udělat vše pro Vaši spokojenost.

Za dobu našeho působení v Turnově jsme si již vytvořili širokou základnu zákazníků a jsme rádi, že se nebojí nás doporučit svým příbuzným či přátelům. Zeptejte se svých známých, třeba u nás už byli a sami Vám sdělí své dojmy. A jestli nikoho takového neznáte, tak to prostě přijďte vyzkoušet sami, jsme tu pro Vás.

Zavolejte 799 794 273, vyzkoušejte naše služby a rozhodněte se sami, zda rozšíříte řady našich stálých spokojených zákazníků.

 Dočasné uzavření provozovny

Vážené dámy a pánové,

V souladu s nařízením vlády ze dne 14. března 2020 je s ohledem na zmenšení rizika šíření nákazy koronaviru

provozovna pedikúry a kosmetiky uzavřena.

Jedná se pouze o povinné preventivní opatření, moji provozovnu nenavštívil nikdo, kdo by byl koronavirem nakažen, ani nikdo, kdo by přišel s nakaženou osobou do kontaktu.  Zatím není zřejmé, kdy toto opatření skončí, ale hned poté Vás znovu ráda ve své provozovně uvítám. Děkuji za pochopení

Věra Fišerová