Vítám Vás na stránkách své provozovny kosmetických a pedikérských služeb v Turnově u nádraží. Jsem připravena Vám poskytnout své služby v plné kvalitě, v příjemném prostředí a za rozumnou cenu. Vím, že jen spokojený zákazník se znovu vrátí, proto je i v mém zájmu udělat vše pro Vaši spokojenost.

Za dobu mého působení v Turnově jsem si již vytvořila širokou základnu zákazníků a jsem ráda, že se nebojí mne doporučit svým příbuzným či přátelům. Zeptejte se svých známých, třeba mých služeb už využili a sami Vám sdělí své dojmy. A jestli nikoho takového neznáte, tak to prostě přijďte vyzkoušet sami, jsem tu pro Vás.

Zavolejte 799 794 273, vyzkoušejte mé služby a rozhodněte se sami, zda rozšíříte řady mých stálých spokojených zákazníků.Vážení zákazníci,

od 3. května 2021 konečně znovu otvírám svou provozovnu kosmetických a pedikérských služeb. Můžete se tedy opět telefonicky objednávat. Znovu připomínám, že objednávky přijímám jen od stálých zákazníků, nové zákazníky, bohužel, stále z kapacitních důvodů nemohu přijímat. Zároveň Vás upozorňuji na omezení, která je třeba dodržovat, prosím, pečlivě si je přečtěte.

kliknutím toto vyskakovací okno zavřete