Vítáme vás na stránkách našeho salónu kosmetických a pedikérských služeb v Turnově u nádraží. Jsme připraveni Vám poskytnout své služby v plné kvalitě, v příjemném prostředí a za rozumnou cenu. Víme, že jen spokojený zákazník se k nám vrátí, proto je i v našem zájmu udělat vše pro Vaši spokojenost.

Za dobu našeho působení v Turnově jsme si již vytvořili širokou základnu zákazníků a jsme rádi, že se nebojí nás doporučit svým příbuzným či přátelům. Zeptejte se svých známých, třeba u nás už byli a sami Vám sdělí své dojmy. A jestli nikoho takového neznáte, tak to prostě přijďte vyzkoušet sami, jsme tu pro Vás.

Zavolejte 799 794 273, vyzkoušejte naše služby a rozhodněte se sami, zda rozšíříte řady našich stálých spokojených zákazníků.

 Vážení zákazníci,

od 3. května 2021 konečně znovu otvírám svou provozovnu kosmetických a pedikérských služeb. Můžete se tedy opět telefonicky objednávat. Znovu připomínám, že objednávky přijímám jen od stálých zákazníků, nové zákazníky, bohužel, stále z kapacitních důvodů nemohu přijímat. Zároveň Vás upozorňuji na omezení, která je třeba dodržovat, prosím, pečlivě si je přečtěte.

kliknutím toto vyskakovací okno zavřete