Také se vám stává, že byste chtěli udělat svým blízkým radost nějakým dárkem, ale je čím dál těžší něco vymyslet? Zkuste manželku, maminku, dceru nebo tchyni obdarovat kosmetickou kúrou v našem salonu. Nebo dopřejte svým rodičům odbornou kvalitní péči o jejich nohy.

Nabízíme vám dárkové poukázky v libovolné ceně, záleží jen na vás, kolik chcete za dárek utratit (pro orientaci můžete použít náš ceník). Obdarovaný si sám může vybrat, jestli poukázku použije na kosmetické služby, pedikúru nebo nákup kosmetických přípravků. Není třeba vyčerpat celou hodnotu poukázky najednou, nevyčerpanou částku může majitel poukázky uplatnit při některé z příštích návštěv naší provozovny.

Neváhejte a volejte 799 794 273.

A pokud se vám poukázka nejeví jako dostatečný dárek, můžete u nás aktuálně nakoupit rovnou dárkový kosmetický balíček. K nabídce jednotlivých kosmetických přípravků jsme totiž přidali i dárkové sady. I v jejich případě se jedná o výrobky pro profesionální péči, které v běžném obchodě nekoupíte, navíc jsou v pěkném dárkovém balení.Provozovna znovu uzavřena

Vážené dámy a pánové,

v souladu s opatřeními vlády v boji proti nemoci covid 19 je provozovna kosmetiky a pedikúry opět až do odvolání uzavřena.

Těším se na Vás

Věra Fišerová

kliknutím toto vyskakovací okno zavřete