Také se vám stává, že byste chtěli udělat svým blízkým radost nějakým dárkem, ale je čím dál těžší něco vymyslet? Zkuste manželku, maminku, dceru nebo tchyni obdarovat kosmetickou kúrou v našem salonu. Nebo dopřejte svým rodičům odbornou kvalitní péči o jejich nohy.

Nabízíme vám dárkové poukázky v libovolné ceně, záleží jen na vás, kolik chcete za dárek utratit (pro orientaci můžete použít náš ceník). Obdarovaný si sám může vybrat, jestli poukázku použije na kosmetické služby, pedikúru nebo nákup kosmetických přípravků. Není třeba vyčerpat celou hodnotu poukázky najednou, nevyčerpanou částku může majitel poukázky uplatnit při některé z příštích návštěv naší provozovny.

Neváhejte a volejte 799 794 273.

A pokud se vám poukázka nejeví jako dostatečný dárek, můžete u nás aktuálně nakoupit rovnou dárkový kosmetický balíček. K nabídce jednotlivých kosmetických přípravků jsme totiž přidali i dárkové sady. I v jejich případě se jedná o výrobky pro profesionální péči, které v běžném obchodě nekoupíte, navíc jsou v pěkném dárkovém balení.Vážení zákazníci,

od 3. května 2021 konečně znovu otvírám svou provozovnu kosmetických a pedikérských služeb. Můžete se tedy opět telefonicky objednávat. Znovu připomínám, že objednávky přijímám jen od stálých zákazníků, nové zákazníky, bohužel, stále z kapacitních důvodů nemohu přijímat. Zároveň Vás upozorňuji na omezení, která je třeba dodržovat, prosím, pečlivě si je přečtěte.

kliknutím toto vyskakovací okno zavřete