Pedikúra

Našim zákazníkům nabízíme medicinální, neboli suchou pedikúru. Jde o odborné a zcela bezbolestné ošetření nohou a nehtů na nohách, prováděné pomocí speciálního podologického přístroje. Suchá pedikúra je bezpečný a bezbolestný způsob péče o nohy, jehož velkou výhodou je i vyloučení rizika přenosu infekcí a mykóz, které mohou hrozit při tzv. mokré pedikúře.

Tento druh ošetření nohou je vhodný i pro diabetiky, osoby s onemocněním žil, poruchami srážlivosti krve nebo s lupénkou.

Pomocí speciálních frézek zcela bezbolestně odstraníme otlaky, kuří oka a zrohovatělou kůži, ošetříme ztluštělé, zdeformované nebo zarůstající nehty. Součástí běžného ošetření je i jemná reflexní masáž chodidel a lýtek, která Vám dopřeje odpočinek a relaxaci po zbytek celého dne.

Pokud budete chtít svým nohám poskytnout úlevu i mezi jednotlivými návštěvami u nás, doporučíme Vám speciální přípravky k ošetření nohou, které si u nás můžete i zakoupit za dobrou cenu.

Ceník pedikúry nejdete zde

 Provozovna znovu uzavřena

Vážené dámy a pánové,

v souladu s opatřeními vlády v boji proti nemoci covid 19 je provozovna kosmetiky a pedikúry opět až do odvolání uzavřena.

Těším se na Vás

Věra Fišerová

kliknutím toto vyskakovací okno zavřete