Pedikúra

Našim zákazníkům nabízíme medicinální, neboli suchou pedikúru. Jde o odborné a zcela bezbolestné ošetření nohou a nehtů na nohách, prováděné pomocí speciálního podologického přístroje. Suchá pedikúra je bezpečný a bezbolestný způsob péče o nohy, jehož velkou výhodou je i vyloučení rizika přenosu infekcí a mykóz, které mohou hrozit při tzv. mokré pedikúře.

Tento druh ošetření nohou je vhodný i pro diabetiky, osoby s onemocněním žil, poruchami srážlivosti krve nebo s lupénkou.

Pomocí speciálních frézek zcela bezbolestně odstraníme otlaky, kuří oka a zrohovatělou kůži, ošetříme ztluštělé, zdeformované nebo zarůstající nehty. Součástí běžného ošetření je i jemná reflexní masáž chodidel a lýtek, která Vám dopřeje odpočinek a relaxaci po zbytek celého dne.

Pokud budete chtít svým nohám poskytnout úlevu i mezi jednotlivými návštěvami u nás, doporučíme Vám speciální přípravky k ošetření nohou, které si u nás můžete i zakoupit za dobrou cenu.

Ceník pedikúry nejdete zde

 Vážení zákazníci,

od 3. května 2021 konečně znovu otvírám svou provozovnu kosmetických a pedikérských služeb. Můžete se tedy opět telefonicky objednávat. Znovu připomínám, že objednávky přijímám jen od stálých zákazníků, nové zákazníky, bohužel, stále z kapacitních důvodů nemohu přijímat. Zároveň Vás upozorňuji na omezení, která je třeba dodržovat, prosím, pečlivě si je přečtěte.

kliknutím toto vyskakovací okno zavřete