Pedikúra

Našim zákazníkům nabízíme medicinální, neboli suchou pedikúru. Jde o odborné a zcela bezbolestné ošetření nohou a nehtů na nohách, prováděné pomocí speciálního podologického přístroje. Suchá pedikúra je bezpečný a bezbolestný způsob péče o nohy, jehož velkou výhodou je i vyloučení rizika přenosu infekcí a mykóz, které mohou hrozit při tzv. mokré pedikúře.

Tento druh ošetření nohou je vhodný i pro diabetiky, osoby s onemocněním žil, poruchami srážlivosti krve nebo s lupénkou.

Pomocí speciálních frézek zcela bezbolestně odstraníme otlaky, kuří oka a zrohovatělou kůži, ošetříme ztluštělé, zdeformované nebo zarůstající nehty. Součástí běžného ošetření je i jemná reflexní masáž chodidel a lýtek, která Vám dopřeje odpočinek a relaxaci po zbytek celého dne.

Pokud budete chtít svým nohám poskytnout úlevu i mezi jednotlivými návštěvami u nás, doporučíme Vám speciální přípravky k ošetření nohou, které si u nás můžete i zakoupit za dobrou cenu.

Ceník pedikúry nejdete zde

 Pozastavení objednávek nových zákazníků

Vážené dámy a pánové,

z kapacitních důvodů bohužel nemohu dočasně přijímat objednávky od nových zákazníků. Pro současné zákazníky se nic nemění, ti se mohou objednávat tak, jako dosud. Naopak, dělám to právě pro stálé zákazníky, aby měli možnost objednávat se ve lhůtách, které jim vyhovují a na které jsou zvyklí. Jakmile se kapacita trochu uvolní, ráda přivítám další nové zákazníky. Zatím děkuji za pochopení

kliknutím zavřete